УРОК ДОБРОТИ ПРО МИЛОСЕРДЯ

Працівниками Старосинявського центру соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді Старосинявської селищної ради спільно з поліцейським офіцером громади Сергієм ХОМЕНКОМ проведено «Урок доброти» в Дашковецькому НВК ЗОШ I-III ступенів з учнями 4 класу.

ЗВЕРТАЙТЕСЬ ЗА ЗАХИСТОМ – НЕ МОВЧІТЬ!

У рамках  щорічної Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства», що триває з 25 листопада до 10 грудня, на центральній площі селища відбувся флешмоб - «Бузкова стрічка – розірви коло». Вільні від страху – вільні від насилля. Даний захід організований Старосинявським центром соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді Старосинявської селищної ради спільно з поліцейськими офіцерами громади.

Вітання селищного голови з нагоди Дня місцевого самоврядування

Шановні жителі громади, депутати селищної  ради, члени виконавчого комітету, працівники селищної ради та ветерани органів місцевого самоврядування! Прийміть щирі вітання з нагоди Дня місцевого самоврядування! Велика роль у цьому процесі належить депутатам місцевих рад, які представляють інтереси своєї територіальної громади.

Вітання селищного голови з Днем Збройних Сил України

Шановні військовослужбовці, працівники Збройних Сил України, дорогі ветерани! Від імені Старосинявської селищної ради та її виконавчого комітету щиро вітаю вас з Днем Збройних Сил України! Сьогодні служити в лавах Збройних сил - це справжній подвиг, бо немає більш благородної місії, ніж захищати свій народ і свою Батьківщину, свій рідний край.

МИЛОСЕРДЯ І ДОБРО - ЦЕ ПІДТРИМКА І ДОПОМОГА

Заради привернення особливої уваги до захисту прав та соціальної підтримки людей з інвалідністю у 1992 році Генеральна Асамблея ООН проголосила 3 грудня Міжнародним днем людей з інвалідністю.  На долю людей з обмеженими фізичними можливостями випали нелегкі випробування, однак вони, долаючи труднощі, проявляють виняткову силу духу і непохитну віру в життя.

СПРОБУЙ СТАТИ ДОБРІШИМ!

У сучасному світі поруч із добром та радістю вистачає місця для жорстокості та насильства. Насильству дорослих над дітьми, жорстокості одних дітей по відношенню до інших, насилля за статтю… Змінити наш світ і зробити його лише добрим за один день не вдасться нікому, але можна, принаймні, спробувати зменшити число зла.

ТРИВАЮТЬ РОБОТИ З КАПІТАЛЬНОГО РЕМОНТУ МЕМОРІАЛУ СЛАВИ

Селищним головою Віталієм Здебським ініційовано проведення капітального ремонту меморіального комплексу на вулиці Грушевського у центрі Старої Синяви. Початок виконання ремонтних робіт припав на жовтень 2021 року, наразі роботи тривають.

«СТОП насиллю!»

Вже традиційно в Україні щороку проводиться Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства», яка починається 25 листопада, у Міжнародний день боротьби за ліквідацію насильства щодо жінок, і триває до 10 грудня – Дня прав людини. Акція має на меті привернення уваги громадськості до актуальних для суспільства проблем подолання насильства в сім’ї, протидії торгівлі людьми та жорстокого поводження з дітьми, гендерного насильства та забезпечення рівних прав жінок і чоловіків.

Інформаційно-роз’яснювальні рейди на місцевому ринку

Днями на території місцевого ринку робочою групою з питань легалізації виплати заробітної плати і зайнятості населення Старосинявської селищної ради, до складу якої увійшли начальник Старосинявської ДПІ Головного управління ДПС у Хмельницькій області Галина Гук, посадові особи місцевого самоврядування - спеціалісти Старосинявської селищної територіальної громади Світлана Данилюк та Олександра Міщишина, дільничий офіцер поліції Старосинявського відділу національної поліції Сергій Хоменко, проведено обстеження торгових місць на предмет виконання суб’єктами господарювання трудового та податкового законодавства.