Фото без описуУ рамках  щорічної Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства», що триває з 25 листопада до 10 грудня, на центральній площі селища відбувся флешмоб - «Бузкова стрічка – розірви коло». Вільні від страху – вільні від насилля. Даний захід організований Старосинявським центром соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді Старосинявської селищної ради спільно з поліцейськими офіцерами громади.

Символізм флешмобу в тому, щоб розірвати коло негативу, який пов’язується з фізичним, економічним, сексуальним та психологічним насильством, що неприпустимо в сучасному суспільстві розвинених країн Європи.

Якщо вам навмисно роблять боляче, словесно чи діями, або ви стали свідком насильства – звертайтесь за захистом!!! Не мовчіть!!!

Старосинявський ЦСССДМ