Про зроблені справи за рік на підтримку переселенців

Старосинявська селища рада, як і кожна громада, не стоїть осторонь, а бере активну участь у наближенні дня нашої української Перемоги. Кожен житель нашої громади хоче бути причетним до цієї великої події. Наша громада відкрита  для людей, які потребують допомоги, так і для громадських чи волонтерських організацій, фондів, підприємців, небайдужих громадян для співпраці. Адже разом ми сила! Тільки разом ми здолаємо всі труднощі та побудуємо майбутнє, в якому буде мирне та спокійне життя.

Поїздка на лінію фронту

На звернення військовослужбовців -//- окремого стрілецького батальйону Старосинявська громада  організувала  чергову допомогу захисникам на фронт.

Сьогодні 209-річниця з дня народження Тараса Шевченка

Шевченко – це Україна, Україна – це Шевченко. Минатимуть роки,  спливатимуть віки, а Тарас Шевченко зашилатиметься у пам’яті нащадків, бо є і буде Україна, і український народ, який пам’ятає його заповітні слова… Сьогодні  жителі Старосинявської громади, працівники селищної ради, культури та бібліотек  зібралися в центрі селища, щоби вшанувати пам'ять великого  українського поета, письменника, драматурга, художника – Тараса Григоровича Шевченка.

З метою забезпечити захист прав дітей

Відділом - службою у справах дітей Старосинявської селищної ради, Старосинявським центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, спільно з поліцейським офіцером громади СВГ відділу превенції Хмельницького РУП ГУНП в Хмельницькій області – капітаном поліції Михайлом Литвинюком, інспектором сектору ювенальної превенції відділу превенції Хмельницького районного управління поліції ГУНП в Хмельницькій області – лейтенантом поліції Іриною Устименко, інспектором сектору ювенальної превенції відділу превенції Хмельницького районного управління поліції ГУНП в Хмельницькій області – майором поліції Тетяною Новохижко, здійснено чергову перевірку умов проживання дітей, які опинилися у складних життєвих обставинах в селах: Нова Синявка, Ілятка, Заставці, Теліжинці, Уласово-Русанівка.

Бережіть оселі від вогню!

Працівники Хмельницького районного управління ГУ ДСНС в Хмельницькій області та 34-ої державної пожежно-рятувальної частини 4 ДПРЗ ГУ ДСНС України у Хмельницькій області (смт Стара Синява) спільно із працівниками соціальних служб працювали із жителями сіл Івки, Мисюрівка. Провели виїзні рейди з метою роз’яснювальної роботи серед населення Старосинявської громади та розповіли як дотримуватися правил протипожежної безпеки у житловому секторі.

Продуктові набори для переселенців

Отримали чергову гуманітарну допомогу від Благодійного Фонду «Повір у себе» за сприянням голови правління  Світлани Мозгової та у співпраці  селищного голови Віталія Здебського та депутат  Старосинявської селищної ради Олександра Борбича.

З вірою у нашу святу Перемогу

У приміщенні Пасічнянської дитячої музичної школи ім.П.Німця відбувся благодійний концерт на підтримку військовослужбовців ЗСУ " З вірою у Перемогу".

Як громада працювала рік під час воєнного стану

Головне, що нас сьогодні об’єднує та спонукає до активних дій – це боротьба за Перемогу України і мир у всьому світі! Рік тому, 24 лютого 2022, близько четвертої ранку, російські війська почали повномасштабний наступ на Україну з масованого бомбардування.