Фото без описуВідділом - службою у справах дітей Старосинявської селищної ради, Старосинявським центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, спільно з поліцейським офіцером громади СВГ відділу превенції Хмельницького РУП ГУНП в Хмельницькій області – капітаном поліції Михайлом Литвинюком, інспектором сектору ювенальної превенції відділу превенції Хмельницького районного управління поліції ГУНП в Хмельницькій області – лейтенантом поліції Іриною Устименко, інспектором сектору ювенальної превенції відділу превенції Хмельницького районного управління поліції ГУНП в Хмельницькій області – майором поліції Тетяною Новохижко, здійснено чергову перевірку умов проживання дітей, які опинилися у складних життєвих обставинах в селах: Нова Синявка, Ілятка, Заставці, Теліжинці, Уласово-Русанівка.

Фото без описуУ Новосинявському ліцеї  головним спеціалістом відділу - служби у справах дітей Олександром Козликом  спільно із інспекторами ювенальної превенції Устименко Іриною та Новохижко Тетяною проведено профілактичний урок спільно з ПОГ Литвинюком Михайлом. Звернули увагу на особисту безпеку в соціальних мережах, ігнорування телеграм-каналів, що пропагують масові заворушення і бійки, та відповідальність за порушення законодавства. Учням  рекомендовано вільний час проводити за навчанням, а не в самоствердженнях через молодіжні субкультури. Спільний профілактичний захід за участю головного спеціаліста відділу – служби у справах дітей, поліцейського офіцера громади пройшов у дружній атмосфері, з порадами і відповідями  поліцейських на запитаннями учнів.

Відділ - служба у справах дітей
Старосинявської селищної ради