За Україну віддав своє життя на території Донецької області житель села Бабине МОРОЗ Микола Миколайович.

Завтра, 07 березня 2023 року, оголошено Днем жалоби на території Старосинявської територіальної громади у зв’язку з прощанням із загиблим Героєм –  Миколою МОРОЗОМ.

Сьогодні у понеділок 06.03.2023р. близько 16.20 – 16.50 похоронна процесія буде рухатися   із м.Хмельницького до с.Бабине.  Прохання створити «живий коридор» по маршруту із 16.20: Лисанівці, Паньківці, Дашківці, Іванківці, Стара Синява, Уласово-Русанівка, Бабине.

Прощання з Героєм відбудеться завтра, у вівторок 07.03.2023р. за адресою: с.Бабине, вул. Шевченка, буд.№ 17, поминальна панахида  проводитиметься близько 11.00.

Поховання відбудеться  на місцевому кладовищі села  Бабине.

Старосинявська громада глибоко сумує з приводу смерті Героя, висловлюємо щирі співчуття рідним: матері, батькові, сестрі, дружині, донькам та близьким.

Світла пам'ять Герою!