Фото без описуУ приміщенні Пасічнянської дитячої музичної школи ім.П.Німця відбувся благодійний концерт на підтримку військовослужбовців ЗСУ " З вірою у Перемогу".

У тісній співпраці концерт підготували викладачі та учні музичної школи, Пасічнянського ліцею ім. І. Русого та учасники художньої самодіяльності місцевого Будинку культури.  Цікавим та змістовним був захід, присвячений Україні, шевченківським дням та подіям російсько - української війни.

Фото без описуУ програмі концерту звучали пісні,  інструментальні твори, поезія. Під час заходу були використані відео "Війна - то біль і смуток", "Нескорені герої російсько - української війни", "Небесні ангели Старосинявщини", презентація фото "Волонтери села Пасічна". Двохгодинний концерт не залишив нікого байдужим у залі. Зібрані кошти у сумі 9 тис 500 грн. були передані у волонтерський центр "Калина".

Віримо у нашу святу Перемогу. Все буде УКРАЇНА!