Фото без опису

СТАРОСИНЯВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

СТАРОСИНЯВСЬКОГО РАЙОНУ

ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

вул. Івана Франка 8, смт. Стара Синява, 31400 тел. 2-10- 89 Код ЄДРПОУ 04402824

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

 

31 січня 2018 року смт Стара Синява № 05 /2018-р

 

Про скликання 29 –ї чергової сесії Старосинявської селищної ради VII скликання

 

Керуючись пунктом 8 статті 42, пунктом 9 статті 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», та у зв’язку з необхідністю:

1. Скликати двадцять дев’яту чергову сесію Старосинявської селищної ради VІІ скликання 09 лютого 2018 року о 10 годині ранку в адмінбудинку (великий зал) смт. Стара Синява з таким порядком денним :

1. Звіт про виконання селищного бюджету за 2017 рік

2. Про затвердження розрахунку розміру заробітної плати, який враховується при визначенні вартості будівництва об’єктів на 2017 рік по Старосинявській селищній раді

3. Про вступ до асоціації органів місцевого самоврядування «Асоціація об’єднаних територіальних громад».

4. Про затвердження Регламенту Центру надання адміністративних послуг Старосинявської селищної ради.

5. Про надання дозволу на здачу в оренду частини приміщення Адампільського будинку культури площею 45.3 кв.м. за адресою с. Адампіль вул. Центральна,3, для проведення фізкультурно-спортивних та культурних заходів.

6. Про надання дозволу на здачу в оренду частини підвального приміщення Адампільського будинку культури площею -36,5 кв.м. за адресою с. Адампіль вул. Центральна,3, для розміщення кафе-бару, інтернет клуб.

7. Про затвердження договору оренди на частину приміщення площею -32,9 кв. м. за адресою с. Нова Синявка Старосинявського району Хмельницької області вул. Перемоги,14 А, для виробничих цілей(розміщення швейного цеху).

8. Про внесення змін до штатного розпису Старосинявського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг).

9. Про план роботи Старосинявської селищної ради на І півріччя 2018 року

10. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі ( на місцевості).

11. Про внесення змін до договору оренди землі.

12. Про внесення змін до рішень.

13. Про затвердження документації із землеустрою

14. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж частини земельної ділянки , на яку поширюється право сервітуту.

15. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки зі зміною цільового призначення.

16. Про надання дозволу на розроблення документації із землеустрою.

17. Про надання дозволу на розробку технічної документації з нормативної грошової оцінки земель с. Бабине Старосинявської селищної ради Старосинявського району Хмельницької області.

18. Про надання дозволу на розробку технічної документації з нормативної грошової оцінки земель с. Гречана Старосинявської селищної ради Старосинявського району Хмельницької області.

19. Про надання дозволу на розробку технічної документації з нормативної грошової оцінки земель с. Залісся Старосинявської селищної ради Старосинявського району Хмельницької області.

20. Про надання дозволу на розробку технічної документації з нормативної грошової оцінки земель с. Лисанівці Старосинявської селищної ради Старосинявського району Хмельницької області.

21. Про надання дозволу на розробку технічної документації з нормативної грошової оцінки земель с. Нова Синявка Старосинявської селищної ради Старосинявського району Хмельницької області.

22. Про надання дозволу на розробку технічної документації з нормативної грошової оцінки земель с. Паньківці Старосинявської селищної ради Старосинявського району Хмельницької області.

23. Про надання дозволу на розробку технічної документації з нормативної грошової оцінки земель с. Паплинці Старосинявської селищної ради Старосинявського району Хмельницької області.

24. Про надання дозволу на розробку технічної документації з нормативної грошової оцінки земель с. Пасічна Старосинявської селищної ради Старосинявського району Хмельницької області.

25. Про надання дозволу на розробку технічної документації з нормативної грошової оцінки земель с. Харківці Старосинявської селищної ради Старосинявського району Хмельницької області.

26. Про надання дозволу на розробку технічної документації з нормативної грошової оцінки земель смт. Стара Синява Старосинявської селищної ради Старосинявського району Хмельницької області.

27. Про передачу земельних ділянок у власність.

28. Про припинення права користування земельними ділянками громадянами

29. Про створення громадського пасовища.

30. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

31. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі ( на місцевості).

 

2. Запросити на сесію: депутатів селищної ради; голову Старосинявської РДА Русого І.П.; голову Старосинявської районної ради Франчука В.В.; керівників установ та організацій: головного лікаря КП «Старосинявська центральна районна лікарня» Макогонського В.М.; начальника відділу освіти, молоді, спорту та культури виконавчого комітету селищної ради Пузирука О.М., начальника відділу культури, національностей, релігії та туризму виконавчого комітету селищної ради Німця Б.П., виконуючого обов’язки головного лікаря Старосинявського районного ЦПМСД Стаднік Є.В., редактора районної газети «Колос» Козельського І.Д., директора комунальної бюджетної установи Старосинявської селищної ради «Старосинявського центу соціальної реабілітації дітей – інвалідів «Надія»» Качур І.П., директора комунальної бюджетної установи Старосинявської селищної ради «Старосинявського центу соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді» Шостацьку І.В., директора Старосинявської районної дирекції кіновідеомережі Скринніка Д.В., директора районного будинку культури Лотишка А.В., завідувача комунальної установи «Трудовий архів» Струтинську О.Д., директора Старосинявського РЕМ Черниша О.В.; начальника КП «Старосинявський комунгосп» Федорчука І. Ю., директора КП «Центральний водоканал №1» Коломійця М.Д., директора територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Чорного П.В., начальника Старосинявського районного сектору ГУ ДСНС у Хмельницькій області Матіяша В.В.; начальника Старосинявського відділення поліції Старокостянтинівського ВП ГУ НП в Хмельницькій області Радомського М.В., виконуючих обов’язки старост.

3. Дане розпорядження оприлюднити на офіційному сайті ради.

4. Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

 

Селищний голова                                             В.Е. Здебський