25-ту річницю Незалежності святкуватиме Старосинявська громада

Дата: 15.08.2016 18:24

У  селищній раді відбулося засідання оргкомітету з нагоди проведення  та організації заходів до 25-ої річниці Незалежності України, яке провів голова об’єднаної територіальної громади Віталій Едуардович  Здебський  за участі начальника відділу культури, національностей та релігій виконавчого комітету  селищної ради  Богдана Німця, працівників КП «Старосинявський комунгосп», головного лікаря КП «Старосинявська ЦРЛ» Макогонського В.М.та в.о. головного лікаря  КП «ЦПМСД» Стадник А. В.  та працівники селищної ради.

Наразі  3000 грн. селищною радою передбачено родинам загиблих в зоні АТО до 25-ої річниці Незалежності України, зроблено замовлення на 3 великих святкових короваї від агрофірми «КЕРНЕЛ», яка співпрацює по соціальному партнерству із Старосинявською ОТГ.

Продовження  засідання оргкомітету відбудеться 16.08.2016 р. спільно із головою РДА.

Прес-служба ОТГ.