У малому залі засідань адмінбудинку відбулося засідання виконавчого комітету селищної ради, яке провів голова виконкому, селищний голова Здебський Віталій Едуардович за участю  29 членів виконкому.

Розглянули питання:

1. Про організацію заходів, пов’язаних з мобілізаційною підготовкою .(Доповідач: в.о. військового комісара  Старосинявського РВК  Карбовський  Руслан  Анатолійович)
2. Про уточнення  безгоспного майна в селі Адампіль. (Доповідач: головний спеціаліст відділу  комунального майна, архітектури, житлово-комунального господарства та інфраструктури виконкому Старосинявської селищної ради  Мельник Володимир Іванович)
3. Про затвердження вартості ритуальних послуг відповідно до мінімального переліку окремих видів ритуальних послуг у селах Старосинявської селищної ради.  (Інформував: начальник юридичного відділу апарату  селищної ради Шевчук І.С.)
4. Про демонтаж пам’ятників, що належать до символіки комуністичного тоталітарного режиму на території Старосинявської селищної ради. (Доповідач: заступник селищного голови з питань виконавчих органів Лакуста Світлана Віталіївна)
5. Про  уточнення поштових адрес. (Інформувала: керуючий справами апарату селищної ради Бондарчук Оксана Олександрівна)
6. Про розгляд звернень і клопотань депутатів та громадян. (Інформував: перший заступник селищного голови з питань виконавчих органів  Карпушин Андрій Андрійович)

Голова громади Віталій Здебський  підвів підсумки засідання виконкому, наголосив серйозно поставитися  до виконання мобілізаційних завдань в плані інформування населення та організації роботи, переглянути та детально проаналізувати звернення громадян, які підлягають  реалізації; звернувшись до в.о. старост Віталій Едуардович наголосив на поданні фінансових запитів  для організації роботи в селах по благоустрою населених пунктів, оскільки планується  уточнення показників  селищного  бюджету за перше півріччя.

Прес-служба ОТГ.