МЕШКАНЦІ СТАРОСИНЯВЩИНИ САМІ СКЛАДАТИМУТЬ ПРОГРАМУ СОЦІАЛЬНО-ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ ГРОМАДИ

Дата: 11.04.2016 18:16

З метою ефективного розвитку територіальної громади на Старосинявщині головою Старосинявської селищної ради Віталієм Едуардовичем Здебським організовано сходи сіл, де кожен із мешканців висловлює власне  бачення розвитку своїх сіл, кожна пропозиція активно обговорюється жителями сіл.  Передбачаючи реальні можливості фінансування програм, кожна пропозиція враховується до програм.

Голова селищної ради Віталій Здебський  та секретар селищної ради Наталія Гарник зустрілися із мешканцями таких населених пунктів: Уласово-Русанівка, Нова Синявка, Мшанець, Пилява, Йосипівка, Теліженці, Харківці, Ожарівка, Щербані, Адампіль, Паплинці, Залісся.

Прес-служба ОТГ.