Фото без описуУ малому залі  адмінбудинку  30 травня  2017 року  головою громади  Віталієм Здебським скликано виконком, засідання якого відбувалося за участю  24 членів  виконавчого комітету.

На порядку денному розглянуто питання:

1. Звіт про виконання селищного бюджету за І квартал 2017 року, про що доповіла   Гноянко Інна Сергіївна, заступник  начальника  управління фінансів  виконавчого  комітету   селищної ради.

2. Про  затвердження калькуляцій вартості  однієї години роботи на автотранспортні послуги для  КП  «Старосинявський комунгосп», розповів  перший заступник селищного голови Карпушин  Андрій  Андрійович.  Зупинився детально  по кожному виду автотранспортних послух, що надає  КП «Старосинявський  комунгосп»  (Калькуляції  усі  було повідомлено на сайті за місяць наперед).

3. Про погодження заяви  про наміри на буріння артезіанських свердловин для господарсько-питного водопостачання заводу по переробці сої в с. Адампіль  Старосинявського району  Хмельницької області ТОВ «Елеватор Буд Інвест»,  поінформував   перший заступник селищного голови  Карпушин  Андрій  Андрійович.  На виконком було подано робочий проект  на буріння артезіанських свердловин для господарсько-питного водопостачання заводу по переробці сої в с.Адампіль Старосинявського району Хмельницької області,  представники ТОВ «Елеватор Буд Інвест» просили  погодити робочий проект на будівництво свердловин.

4. Про опікунську раду при виконавчому комітеті Старосинявської селищної ради,  доповіла  заступник селищного голови  Лакуста Світлана Віталіївна.

5. Про надання дозволу відділу освіти, молоді, спорту та культури на здачу  в оренду  частини приміщення Щербанського ДНЗ «Сонечко» площею – 920,6 кв. м. для організації ритуальних послуг церковній громаді с.Щербані,   розповів начальник відділу освіти, молоді, спорту та культури виконавчого комітету селищної ради  Олександр Миколайович Пузирук. На виконком запрошено орендаря  Володимира Біланя,  депутата  районної ради, котрий  планує орендувати приміщення та зобов’язується  доглядати за його станом.  О.Пузирук зауважив, що приміщення старе і потребує  ремонту, подальшого утримання і догляду, тому його варто надати в оренду.

6. Про затвердження протоколів житлової комісії виконавчого комітету Старосинявської селищної ради №5 від 07.04.2017р., та №6 від 12.05.2017 року, інформував  перший заступник селищного голови  з питань діяльності виконавчих органів ради   Карпушин  Андрій  Андрійович.

7. Про  погодження  графіків  роботи  Адампільського  КТРП  та Пилявського КТРП,  інформували:  перший заступник селищного голови  Карпушин  Андрій  Андрійович та  голова Старосинявського РайСТ  Дем»янюк Ольга Володимирівна.  Андрій Андрійович зауважив, що виконком селищної ради може погодити графіки роботи торгових точок, але згідно офіційного роз’яснення антимонопольного комітету  це не є дозвільним документом.

8. Про створення громадського формування з охорони громадського порядку, інформував   заступник начальника Старосинявського відділення  Старокостинівського відділу  ГУНП в    Хмельницькій області  Пасічник Олександр Васильович. Розповів про проведення зборів колишніх членів громадського формування, на яких вирішили створити нове громадське формування, назвав членів ГФ з охорони громадського порядку Старосинявської ОТГ: Дроздовський Валентин Вікторович, Франчук Василь Володимирович, Гноянко Артем Володимирович,  Голодний Вадим Григорович, Грозін Віталій Миколайович, Гурин Іван Михайлович, Гурин Олег Олександрович, Семенюк Юрій Сергійович, Заїкун Микола Володимирович, Бакун Володимир Григорович, Скакун Юрій Миколайович,  Бортник Володимир Миколайович, Сідорук Сергій Володимирович.

9. Про  уточнення поштових адрес  доповідала   Бондарчук Оксана Олександрівна, керуючий справами  апарату селищної ради, наголосила, що відділом архітектури, будівництва виконавчого комітету селищної ради уточнення адрес відбувалося шляхом виїзду до власників будівель, де були спірні питання, залучалися в.о. старост, переглядалися усі необхідні пакети документів.

10. Про затвердження актів обстеження зелених насаджень, що підлягають видаленню, інформував  перший заступник селищного голови  з питань діяльності виконавчих органів ради  Карпушин  Андрій  Андрійович. Голова громади Віталій Едуардович Здебський дав доручення  відповідальним працівникам, щоби при обстеженні аварійних дерев  у селах обов’язково були залучені в.о. старост.

Селищний голова Здебський  Віталій Едуардович підбив підсумки роботи виконавчого комітету. Розповів про  рішення  нарад  та засідань «круглих столів»  в Києві, Камянці-Подільському щодо децентралізації влади.

Обговорено летальний випадок молодого покоління в с.Гречані, наголошено  на роботі  освітян з молоддю в  напрямку виховання  та психологічної підтримки.  Дано доручення заступнику селищного голови Лакусті Світлані Віталіївні спільно із начальником відділу освіти, молоді, спорту та культури виконавчого комітету  селищної ради, КП «Старосинявським центром соціальних служб у справах сім’ї та  молоді»  відвідати  усі школи громади і провести відповідну ланку роботи.

Голова громади Віталій Здебський  наголосив на підготовці  матеріалів до наступної сесії.

Прес-служба ОТГ.