ЯКИМ БУДЕ СВЯТКУВАННЯ 26-ої РІЧНИЦІ НЕЗАЛЕЖНОСТІ У СТАРОСИНЯВСЬКІЙ ОТГ?

Дата: 01.08.2017 18:03

Про це обговорювали  під час засідання оргкомітету  в Старосинявській селищній раді з нагоди проведення  та організації заходів до 26-ої річниці Незалежності України, яке провів голова об’єднаної територіальної громади Віталій Едуардович Здебський.

Оргкомітет відбувся за участю заступника селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради Світлани Лакусти, керуючого справами апарату селищної ради Оксани Бондарчук, начальника відділу культури, національностей та релігій виконавчого комітету  селищної ради  Богдана Німця, працівників КП «Старосинявський комунгосп» Ігора Федорчука, директора Старосинявського РЕМ Олега Черниша, начальника РС ГУ ДСНС  в Хмельницькій області Валентина Матіяша, головного спеціаліста відділу освіти, молоді, спорту та культури виконавчого комітету селищної ради Петра Скригунця та працівників селищної ради.

Члени організаційного комітету обговорили рішення виконавчого комітету селищної ради від 27 липня 2017 року,  визначили перелік святкових конкурсів та заходів з нагоди проведення Дня Державного Прапора та 26-ої річниці Незалежності України у центрі Старої Синяви із залученням в.о.старост, працівників сільських Будинків культури та клубів, діловодів, бібліотек, визначилися із проведенням різних змагань та майстер-класів, детально обговорили організаційно-господарські питання з нагоди святкування.

Прес-служба ОТГ.