БЛАГОУСТРІЙ ТЕРИТОРІЙ ТРИВАЄ

Дата: 23.06.2017 17:51

Працівники комунальних підприємств  селищної  ради  «Старосинявський центральний водоканал №1»   та  «Старосинявський комунгосп»  продовжують наводити  благоустрій  територій біля  багатоповерхових будинків на вулиці Грушевського у Старій Синяві. Було розгорнено  та розчищено технікою навколо будинкові території, вивезено  сміття.  Наразі працівники комунальних служб  виконують  підрядні роботи  згідно робочих планів, а й працюють згідно замовлень мешканців.

Також долучилися до виконання робіт із ремонту твердого покриття  дороги Уласово   Русанівка – Бабине, підвозу матеріалів для будівництва та ремонту даного відрізку дороги.

На об’єкти виїхав перший заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради Андрій Карпушин, котрий разом із працівниками комунальних служб  обговорили наступні плани роботи з використанням техніки КП «Старосинявський комунгосп».

Прес-служба ОТГ.