БУДЕ ПРОВОДИТИСЬ ЗБІР ІНФОРМАЦІЇ ДЛЯ ПОГОСПОДАРСЬКИХ КНИГ

Дата: 07.08.2017 17:49

У селищній раді проходила робоча нарада  із працівниками  структурних підрозділів та комунальних організацій селищної ради, яку  організувала  керуючий справами апарату селищної ради  Оксана Бондарчук.  Дана   нарада  відбулася з приводу  збору інформації для формування погосподарських книг, які  заповнятимуться з метою видачі довідок населенню громади у різні інстанції.

Керуючий справами апарату селищної ради  ознайомила учасників наради із розпорядженням селищного голови  В.Здебського   та заходами з приводу формування погосподарських книг, що розписано для  виконання кожному.

До відома  доведено  графік  збору інформації,  розроблено апаратом селищної ради тимчасові посвідчення уповноваженим працівникам по збору даних для  по господарського обліку  Старосинявської селищної ради, надано роз’яснення щодо оформлення  Щоденника погосподарського обходу  домогосподарств.

Інформацію  потрібно зібрати  до 15 жовтня 2017 року і здати в апарат селищної ради.

Прес-служба ОТГ.