Хмельницька область, Хмельницький район

ПРО ЗЕМЛЮ … І НЕ ТІЛЬКИ

Дата: 17.07.2017 17:49

У малому залі адмінбудинку проходила нарада із в.о. старост та діловодами сіл Старосинявської громади, організована апаратом селищної ради, з приводу проведення інвентаризації земельних ділянок.

Начальник Старосинявського відділення Красилівської ОДПІ ГУ ДФС Надія Вікарська провела нараду згідно офіційного листа за участю керуючого справами апарату селищної ради Оксани Бондарчук, начальника відділу земельних ресурсів виконавчого комітету селищної ради Наталії Дзюби, начальника відділу доходів управління фінансів виконавчого комітету селищної ради Олени Шекхар, начальника організаційно-кадрового відділу Любові Яцишиної, виконуючих обов’язки старост та діловодів ОТГ.

На порядку денному детально обговорено питання інвенвентаризації землі, як основного бюджетоутворюючого джерела громади, сплати податків за землю та суборенду, облік земельних ділянок, на яких працюють одноосібники та ін.

Внутрішні робочі питання обговорено присутніми із керуючим справами апарату селищної ради.

Прес-служби ОТГ.