ВІДБУЛИСЯ ЗБОРИ ГРОМАДИ СЕЛА ОЖАРІВКА

Дата: 14.12.2016 10:45

У селі  Ожарівка  за ініціативою активних мешканців села  відбулися збори громади за участю  першого заступника  голови селищної ради з питань виконавчих органів ради Андрія Карпушина, діловода сіл Ожарівка та Пишки  Людмили Козлик, голови райдержадміністрації  Ігоря Русого, начальника відділу містобудування, архітектури, будівництва та з питань житлово-комунального господарства, депутата селищної ради Володимира Кондратюка, завідувача юридичного сектору апарату адміністрації Лесі Мамич, юриста відділу Держгеокадастру в Старосинявському районі Ігоря  Нестерука, начальник загального відділу апарату адміністрації Віталія Стасюка, начальника юридичного відділу апарату Старосинявської селищної ради Ігоря Шевчука.

Збори відбувалися у місцевому сільському Будинку культури. Захід відвідала значна частина мешканців села.

Під час зустрічі  були дискусії та обговорювалися питання щодо:

• виділення земельної ділянки під випас худоби (громадських пасовищ);
  • відсутність води в криницях та перспективи будівництва водогону;
  • виділення земельних ділянок під ведення особистого сільського господарства, процес  отримання земельних ділянок за межами населених пунктів;
  • стан доріг по селі та його межами;
  • питання якісного автобусного сполучення між селом та районним центром.

Кожен мав можливість висловити своє бачення розвитку села, обговорено та намічено плани відносно вищевказаних завдань.

Прес-служба ОТГ.