Про реконструкцію водогону  та заміну цементно-азбестових труб, які  через практично через кожен  метр проривали, говорилося чимало  ще  з 2005 року…  Проте  в той час, враховуючи тяганини із проектно-кошторисною документацією у 2011р.  та поверненням  у 2015 році невикористаної субвенції назад до бюджету, це питання відкладалося, як кажуть, «в довгий ящик».

Голова громади Віталій Здебський , перебуваючи на розширеній робочій нараді в МінРегіонБуді, мав можливість обговорити процес надходження субвенції та її використання.  Тому,  коли весною 2016 року  до Старосинявської  ОТГ надійшли два види субвенції: субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад  та  субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій  (с.Пилявка),  дані види субвенцій обговорено на засіданнях виконавчого комітету селищної ради та винесено на сесію  селищної ради. Відразу розпочалися роботи із  реконструкції частин водогону в смт. Стара Синява Хмельницької області, на  що  на 01.01.2017р.  використано  8 606 264 грн.   – що становить  97,86 % використання загальної суми  проекту  даного виду субвенції;  завершилася  реконструкція частини водопроводу с. Пилявка  Старосинявського  району,  на  що  використали      324 900,   тобто    100 % використання субвенції, на цей від діяльності будуть залучені кошти селищної ради.

Селищним головою Віталієм  Здебським організовано та проведено ряд робочих нарад із технагляду за виконанням робіт по реконструкції водогонів,  разом із  відповідними службами та першим заступником селищного голови Андрієм Карпушином здійснено  виїзди  на об’єкти будівництва, до новорічно-різдвяних свят завершено основні види робіт з цих напрямків.

Прес-служба ОТГ.