Фото без описуГолова  громади  Віталій  Здебський   розглянув  протокол засідання Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії, згідно якого  комісія надала  пропозиції відділити згідно вимог тваринницький ринок від речового та  продуктового.

Віталій Едуардович  зібрав робочу нараду, на якій  обговорено   процес створення та виділення території на даний ринок. Участь в нараді взяли: перший заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради Андрій Карпушин, начальник юридичного відділу апарату селищної ради  Ігор Шевчук,  начальник відділу земельних ресурсів виконавчого комітету селищної ради Наталія Дзюба, начальник КП «Старосинявський комунгосп» Ігор Федорчук.

24  червня   2016 року  сесією селищної ради прийнято рішення   №  22 «Про надання дозволу на розробку проекту    землеустрою  щодо відведення земельної   ділянки в постійне користування», згідно якого селищною  радою вирішено:

Надати  дозвіл Комунальному підприємству « Старосинявський комунгосп » на розробку проекту землеустрою  щодо відведення земельної   ділянки в постійне користування  з земель  житлової та громадської забудови Старосинявської селищної ради в  межах населеного пункту  в  Хмельницькій області для, будівництва   та   обслуговування  будівель ринкової інфраструктури ( код. КВЦПЗ 03.10 ),  що знаходиться за адресою – смт. Стара Синява  вул. Ватутіна   Старосинявського району,  Хмельницької області  площею 0,0900 га.

Наразі  дана територія  обгороджена, упорядкована  працівниками КП «Старосинявський комунгосп»  для роботи тваринницького ринку.

Прес-служба ОТГ.