ОБГОВОРЮВАЛИ БЮДЖЕТ ТА СУБСИДІЇ НАСЕЛЕННЮ

Дата: 13.10.2016 17:26

У малому залі  адмінбудинку  відбулося засідання виконавчого комітету селищної ради,  яке  провів  селищний голова Віталій Здебський.

На засідання заслухано розширену інформацію  про схвалення проекту рішення  селищної  ради «Про внесення змін до селищного бюджету на 2016 рік», про що інформувала   Кузьмич Мирослава Михайлівна – начальник  управління  фінансів виконавчого комітету Старосинявської селищної ради.

Кожен із членів виконкому та в.о. старост сіл мали можливість внести свої доповнення та поправки  до даного питання. Про погодження місця  тимчасового  розташування цирку – шапіто «Промінь» повідомив   Карпушин Андрій Андрійович – перший  заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради.

Прес-служба ОТГ.