ЛІКВІДОВУВАЛИ СНІГОВІ ПЕРЕМЕТИ

Дата: 19.03.2018 17:24

Середина березня особливо не радувала весняною погодою. За даними  Українського  Гідрометцентру, 17-19 березня на території Хмельниччини очікувалися різкі зміни погоди:

сильний дощ та мокрий сніг, місцями ожеледь, налипання мокрого снігу (приріст снігового покриву 15-25 см), пориви вітру 15-22 м/с,  місцями ожеледиця, зниження нічної температури до 10-16°, у південній частині до 4-10° морозу. Такі погодні умови створювали перешкоду руху автотранспорту, а також ускладнення роботи комунального господарства.

Працівникам КП «Старосинявський комунгосп» за цей період трактором МТЗ-82.1 проведено розчистку вулиць у Старій Синяві: Мончака, Івана Франка, Ватутіна, Грушевського, Шевченка, Пархоменка, Жукова, розгорнено сніг на центральній площі смт Стара Синява; розчищено вулиці в с.Йосипівка та с.Уласово-Русанівка, ліквідовано замети на дорозі до с.Заставець – до місцевих кладовищ за зверненнями громадян. Використано 10 т посипкових матеріалів.

Прес-служба ОТГ.