Фото без опису15 листопада  2016 року   в  малому залі адмінбудинку проходило засідання виконавчого комітету, яке провів голова виконкому Віталій Едуардович Здебський  за участю 23 членів  виконавчого комітету. Розглядалися питання:

1.Про погодження проекту рішення сесії селищної ради «Про внесення змін до селищного бюджету на 2016 рік»,  про що доповідала начальник управління фінансів виконавчого комітету селищної ради Кузьмич Мирослава Михайлівна. Члени виконкому, розглянувши проект, надали пропозицію роз’яснити ситуацію з економії коштів відділом освіти, молоді, спорту та культури  виконавчого комітету селищної ради.

2.Про уточнення поштової адреси,  про що інформувала  секретар селищної ради  Гарник Наталія Іванівна. Члени виконкому запропонували уточнити інформацію про сплату земельного податку  юридичною особою, яка уточняє адресу будівлі.

3. Про присвоєння поштової адреси, розповів   перший заступник  селищного голови  Карпушин Андрій Андрійович.

4. Про присвоєння  поштових адрес  гідротехнічним спорудам ПАТ «Хмельницькрибгосп», про що повідомляв начальник юридичного відділу апарату   селищної ради Шевчук  Ігор  Степанович.

Розглянули питання про затвердження розпорядження селищного голови «Про використання матеріального резерву для ліквідації загрози виникнення надзвичайної ситуації природного характеру»,  згідно якого КП «Старосинявському комунгоспу»  виділено з матеріального резерву 140 л  дизпалива, а КП «Старосинявському  центральному  водоканалу №1» виділено 60 л дизпалива.

Голова виконкому  В.Здебський  підбив підсумки засідання виконкому, обговорено із  в.о. старост питання ліквідації наслідків стихії.

Прес-служба ОТГ.