Хмельницька область, Хмельницький район

НАГОЛОШУВАЛИ НА ЯКІСНІЙ МЕДИЧНІЙ ДОПОМОЗІ У ГРОМАДІ

Дата: 29.08.2016 17:19

Надання якісних послуг первинної медичної допомоги жителям сіл Старосинявської ОТГ   - головне завдання центру первинної медико-санітарної допомоги, а також його структурних підрозділів: ФАПів, ФПів і АЗПСМ (амбулаторій загальної практики - сімейної медицини).

З метою вивчення можливості їх наближення до людей, готовності установ до зимового періоду,  аналізу їх матеріально-технічного забезпечення  заступник селищного голови Лакуста  Світлана Віталіївна  та в.о. головного лікаря ЦПМСД Щерань Василь  Якович розпочали об’їзд медичних закладів охорони здоров’я.

На сьогодні  відвідали медичні заклади сіл  Паплинці, Адампіль, Перекора, Липки, Цимбалівка.  Обгрунтували   рівень надання ними медичної допомоги населенню та  визначили  напрямки роботи щодо покращення  надання першої медико-санітарної допомоги  населенню.

Прес-служба ОТГ.