Хмельницька область, Хмельницький район

БІЛЯ СТАРОСИНЯВСЬКОГО НВК ОНОВИЛИ РОЗМІТКУ

Дата: 26.05.2016 17:19

Голова Об’єднаної  територіальної громади Віталій Едуардович Здебський  неодноразово на  внутрішніх нарадах із керівниками комунальних підприємств  КП «Старосинявський комунгосп» та КП «Центральний водоканал» наголошував на приведенні в належний стан придорожніх смуг, знаків дорожнього руху та розміток в тих місцях та ділянках доріг,  де є небезпека дорожнього руху.

Нещодавно працівники  КП  «Старосинявськимй комунгосп»  пофарбували та оновили пішохідний перехід біля Старосинявського НВК, адже незабаром  великі шкільні свята -  Останнього дзвінка та Випускний бал.

Голова селищної ради В.Здебський особисто перевірив стан виконання робіт і зустрівся із виконавцями біля Старосинявського НВК.