Семінар згуртував педагогів і пройшов на високому рівні

Дата: 25.05.2016 11:42

19 травня 2016 року в Адампільській  загальноосвітній школі  І-ІІІ ступенів відбувся семінар вчителів фізичної культури  на тему «Особливості реалізації модуля «Футбол»  у загальноосвітньому навчальному закладі».

Яковишина С.І. – директор школи провела презентацію навчального закладу.  У теоретичному блоці з питання « Розвиток фізичних здібностей учнів та пропаганди здорового способу життя на уроках фізичної культури та заняттях спортивних гуртків і секцій», а також по підсумках спортивних досягнень у 2015-2016 н. р. виступив Чемерис  Ю.С.- методист методичного кабінету відділу освіти, молоді, спорту, культури виконавчого комітету Старосинявської селищної ради.

У практичному блоці вчителем фізичної культури Остапчуком Ю.В.   був проведений урок  фізичної культури з елементами футболу в 9 класі.

Учні школи вітали учасників семінару  гарними віршами та веселими піснями.

По завершенню семінару відбулося засідання круглого столу з питання «Імідж сучасного вчителя фізичної культури або його серце бажає…».

Прес-служба відділу освіти.