Вперше відзначили День поліції

Дата: 04.08.2016 17:18

В Україні вперше відзначили  День поліції. Починаючи з 2016 року це свято буде відзначатися 4 серпня — у день підписання Президентом Закону України «Про Національну поліцію». При цьому, День міліції більше в Україні відзначатися не буде. Про це повідомляють у прес-службі Адміністрації Президента.

Нагадаємо, Порошенко також підписав Указ «Про символіку Національної поліції України», яким затвердив емблему, прапор Національної поліції України та порядок їх використання. Емблемою Національної поліції України є срібна (біла) восьмикутна промениста зірка, у центрі якої розміщено зображення малого Державного Герба України.

Голова Старосинявської об’єднаної територіальної громади Здебський Віталій Едуардович привітав працівників Cтаросинявського відділу поліції ГУНП в Хмельницькій області з нагоди їхнього професійного свята.

Він вручив подяки та Почесні грамоти  старшому слідчому слідчого  відділення, капітану  поліції  Бучинському Р.М., оперуповноваженому сектору карного розшуку, старшому лейтенанту  поліції  Луценку В. С.,    слідчому слідчого відділення, старшому  лейтенанту поліції Луценку І.І.,  дільничному офіцеру поліції, старшому лейтенанту поліції Кубряку В.М., інспектору-криміналісту, старшому лейтенанту поліції Співаку С.П.

Селищницй голова В.Здебський  разом із першим заступником голови РДА, депутатом селищної ради  Гуриним Ю.В.  подякували працівникам поліції за співпрацю та відповідальне несення служби і побажали міцного здоров’я.

Прес-служби ОТГ.