… ПРО ВОДОГОНИ У СЕЛАХ ТА ВИКОНАННЯ ДОРУЧЕНЬ

Дата: 15.11.2017 17:14

Голова громади Віталій Здебський провів робочу нараду із працівниками структурних підрозділів, організацій, установ селищної ради , на якій обговорено поставлені завдання, виконання доручень та планування на наступний тиждень.

Згідно аналізу протоколів сходу сіл громади, де мешканці в більшості голосів оприділилися щодо першочерговості виконання робіт із проведення водогонів, тому на часі питання про затвердження проектно-кошторисної документації будівництва та реконструкції об’єктів, що реалізуються за рахунок субвенції державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад у 2017 році, у селах Гречана, Пасічна, Перекора, Липки, Мшанець, Лисанівці, Сьомаки, Гончариха, Паньківці, Стара Синява. Доробляють технічну документацію для проведення будівництва водогонів у с.Іванківцях та с.Паплинцях, де планують провести воду для потреб населення згідно звернень громадян.

Голова громади доручив кожному керівникові структурних підрозділів та заступникам селищної ради провести аналіз виконаних робіт та встановити контроль за виконанням відповідних ділянок робіт, доручень, звернень та дотримуватись графіку роботи, контролювати виконавчу дисципліну в колективах.

Прес-служба ОТГ.