Фото без опису11 листопада  2016 року у селищній раді  відбулося засідання адміністративної комісії при виконавчому комітеті Старосинявської селищної ради. Головуюча  на комісії – заступник голови адміністративної комісії Оксана Олександрівна Бондарчук відкрила засідання, на яке прибуло 9  членів комісії із 11.   Члени комісії заслухали звіт роботи  адмінкомісії  за  вересень  та жовтень 2016 року:

«Комісія розглянула 8  протоколів про адміністративне правопорушення за участю правапорушників: 1 адмінпротокол, складений службами Печерської РДА в м.Києві та сім протоколів, складених працівниками  Старосинявського ВП СВП ГУНП.

Загальна  сума  штрафів склала 204 грн.  Одному порушнику, враховуючи характеристику,  винесено попередження щодо належного утримання собак,  котрий порушив правила утримання собак.

Три порушники не сплатили штрафних санкцій, тому постанови  передано на Старосинявське  відділення ДВС ГТУЮ  до виконання. Надійшла постанова ДВС, згідно якої  з одного правопорушника стягнено штраф.»

Адмінкомісія скликалася згідно  поступлених протоколів.Фото без опису

Розглянули сім протоколів про адмінправопорушення, що в основному стосувалися появи громадян в нетверезому стані на робочих місцях, торгівлі  тютюнових виробів – продажу їх неповнолітнім, неправдивого виклику спецслужб,  порушення правил торгівлі на ринку, та один протокол, складений контролерами Старосинявського  РЕМ, про що інформував юрисконсульт РЕМ Микола Братенко.

Начальник юридичного відділу апарату селищної ради Ігор Степанович Шевчук  роз’яснив  міри  накладення  адмінштрафів, ознайомилися із характеристиками правопорушників, члени комісії внесли свої пропозиції, які головуюча поставила на голосування. Комісією  складено вісім постанов про правопорушення  на загальну суму  884 грн.

Робота адміністративної комісії тривала майже  годину.

Прес-служба ОТГ.