Хмельницька область, Хмельницький район

ОБГОВОРЕНО ПРОЕКТ ПРО ЦНАП

Дата: 27.07.2017 17:08

У  селищній раді  проходили  скайп-наради  щодо погодження ескізного проекту Центру надання  адміністративних послуг, який планується розмістити у приміщенні комунального підприємства селищної ради «Старосинявський РБК».

У нарадах взяли участь: селищний голова Віталіцй Едуардович Здебський, представник програми U-LEAD в Україні - Калініченко Ольга Іванівна, начальник діючого ЦНАПу райдержадміністрації  - Куцоконь Наталя Іванівна та  начальник відділу економічного розвитку - Тетяна Галуза, провідний спеціаліст відділу економічного розвитку, торгівлі та інвестицій  виконавчого комітету селищної ради Людмила Василівна Панчук, начальник юридичного відділу апарату селищної ради Ігор Шевчук.

Як відмітив селищний голова Віталій Здебський,   сесією селищної ради затвердили Програму про функціонування ЦНАПу, на підтримку якої виділили  500 тис. гривень співфінасування  на реалізацію даного проекту з метою надання якісних та необхідних населенню громади послуг, враховуючи те, що кожна людина не має «оббивати пороги кабінетів», щоби взяти необхідні довідки, а прийти до ЦНАП, написати заяву і згодом забрати готові документи.

Прес-служба ОТГ.