ОЗДОРОВЧА КАМПАНІЯ – 2016

Дата: 21.06.2016 17:07

Депутатами селищної ради та  селищним головою  Віталієм Здебським  неодноразово обговорювалися питання дитячого оздоровлення.  На сесії селищної ради  від 17 травня 2016 року   було прийнято  програму організації відпочинку та оздоровлення дітей Старосинявської  селищної ради  Старосинявського  району на 2016 - 2020 роки, під яку виділила селищна рада  кошти в сумі 150 тисяч гривень.

Перші заходи з оздоровлення дітей Старосинявської громади  розпочалися  з початком червня.  Активна та обдарована молодь, організована відділом освіти, молоді, спорту, культури виконавчого комітету Старосинявської селищної ради,   мала можливість  відвідати різні історичні місця, музеї в межах області. Побували у Меджибізькій фортеці, відвідали  відомі в Україні фонтани  в Вінниці.

Були організовані екскурсії і в Старій Синяві – в  окремих  організаціях та заповідних місцях.

Прес-служба  ОТГ