У СЕЛИЩНІЙ РАДІ ПРОХОДИВ КОНКУРСНИЙ ВІДБІР

Дата: 30.08.2017 17:07

У  малому залі засідань адмінбудинку працювала конкурсна комісія  для проведення конкурсу на заміщення вакантних посад посадових осіб Старосинявської селищної ради: Завідувача сектору  мобілізаційної  роботи та  цивільного  захисту населення виконавчого комітету  Старосинявської селищної ради    та .Завідувача  сектору  (Інспекції)  державного архітектурно – будівельного контролю  виконавчого комітету  Старосинявської селищної ради.

Голова  конкурсної комісії Оксана Олександрівна Бондарчук відкрила засідання комісії, в роботі якої взяли участь  шість членів комісії із п’яти.  Члени комісії ознайомилися із пакетами документів, поданими на конкурс на заміщення вакантних посад, проведено письмовий іспит. Після голосування комісія, враховуючи набрані бали оцінювання кандидатами на посади, рекомендувала  на заміщення посади  завідувача сектору  мобілізаційної  роботи та  цивільного  захисту  населення виконавчого комітету  Старосинявської селищної ради Скакуна Анатолія Федоровича, який працює на посаді завідувача військово-облікового бюро апарату селищної ради, а на посаду   завідувача  сектору  (Інспекції)  державного архітектурно – будівельного контролю  виконавчого комітету  Старосинявської селищної ради  - Ніколайця  Олега Анатолійовича.

Конкурсна  комісії.