ВІДРЕМОНТУВАЛИ КРИНИЦІ ТА УПОРЯДКОВУВАЛИ ТЕРИТОРІЇ

Дата: 19.09.2017 17:02

Питання налагодження благоустрою у населених пунктах громади  залишається  вагомим і водночас непростим, оскільки тісно пов’язано із дотриманням жителями громади Правил благоустрою населених пунктів, дотримання чистоти та порядку найперше на прилеглих до власних будинків територіях.

На робочій нараді голова громади Віталій Здебський  доручив працівникам комунальних підприємств проаналізувати  хід виконання поставлених завдань за липень-серпень 2017 року.

Так КП «Старосинявським комунгоспом»  відремонтовано криниці у селах Іванківці – 1, Гречана -1, мікрорайон  Цукрозавод -1, вул. Толстого -1, мікрорайон Братки -1, Адампіль -2; встановлено нові лавки  -  62 шт. зокрема у селах Івки, Місюрівка, Нова Синявка, Пилява, Харківці та в центрі Старої Синяві.

Упорядковано  пішохідні  переходи  на вул. Івана Франка,  біля відділку поліції, бордюри, обкошено території біля доріг комунальної власності селищної  ради,  посаджено  молоді саджанці  дерев біля  стадіону ДЮСШ.

КП «Старосинявський комунгосп» готується до осіньо-зимового періоду:  забезпечено ділянки доріг посипковим матеріалом, який вивезено із кар’єру близько 200 т.

Завершують роботи із  побудови  ливневих ям  на вул. Івана Франка. Триває ремонт тротуару.

Прес-служба ОТГ.