ЗАСІДАННЯ ПОСТІЙНИХ КОМІСІЙ ПРОХОДИЛО ПРОТЯГОМ ДВОХ ДНІВ

Дата: 24.06.2016 16:58

У Старосинявській селищній раді  відбулося засідання постійних депутатських комісій, яке провели голови комісій – Лакуста А., Гурин Ю., Симчишина Г., Кондратюк В.

Депутати детально розглянули порядок денний сесії, обговорили усі питання, що виносяться на сесію, внесли свої поправки та пропозиції.

• Було враховано і  результати роботи постійної комісії з питань регламенту, прав людини, законності, депутатської діяльності і етики щодо внесення змін до Регламенту. Депутати узгодили  перелік питань, що виноситься на  сьому  сесію селищної  ради.

Була рекомендація усіх постійних комісій включити в порядок ведення сесії питання:

•  Про створення комісії з прийому–передачі майна Територіального центру, центру реабілітації дітей-інвалідів «Надія», ЦСССДМ у комунальну власність селищної ради.
  •  Про внесення змін до назви постійної комісії з питань освіти, культури, молоді, фізкультури і спорту.
  •  Про передачу земельної ділянки, яка знаходиться по вул. Ватутіна, смт. Стара Синява у власність КП «Старосинявський комунгосп»
  •  Про присвоєння поштової адреси.

Робота комісій  відбувалася протягом двох днів, тривала  понад 8 годин.

Прес-служба ОТГ.