ГОЛОВНЕ ЗАВДАННЯ – ПІДВИЩЕННЯ ЯКОСТІ ОСВІТИ

Дата: 14.09.2017 16:52

14 вересня в Старосинявському НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів, гімназія» імені Олександра Романенка відбулось засідання круглого столу за участю директора департаменту освіти і науки Хмельницької обласної державної адміністрації Фасолі О.І., проректора Хмельницького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти Попика О.Ф., Старосинявського селищного голови Здебського В.Е.,  Дунаєвецького міського голови Заяць В.В., виконавчого директора Асоціації об’єднаних територіальних громад Полтавець В., депутатів Старосинявської селищної ради та директорів загальноосвітніх навчальних закладів громади.

Учасники круглого столу розглянули питання «Підвищення якості освіти – головне завдання Нової української школи». Засідання відбувалось у формі конструктивного діалогу між учасниками. Порушувались питання якості освіти, зокрема в сільській місцевості, відбулось обговореня наявних проблем і подальших перспектив розвитку освіти Старосинявщини.