НОВОРІЧНИЙ РАНОК ДЛЯ МАЛЕЧІ

Дата: 19.12.2016 16:46

Під назвою «Ой, хто-хто Миколая любить»  у районному Будинку культури проходив святковий ранок для малечі. Працівники КП «Старосинявського районного Будинку культури», відділу культури, національностей,  релігії та туризму виконавчого комітету та  Старосинявської селищної ради організували для найменших жителів громади  справжнє свято, театралізоване дійство із Святим Миколаєм, який вручав подарунки  для дітей. Працівники культури, Старосинявської ДМШ підготували цікаві номери для виступів творчої молоді: танцювальні композиції,  мелодійні пісенні виступи, святкові дійства.

Зі святом привітала гостей і запрошених заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради Світлана  Лакуста, яка побажала найменшим мешканця громади успіхів у навчанні,  творчої енергії,  здоров’я  та добра.

Справжнє свято  із солодощами для 500  дітей у залі організував народний депутат України Віктор Васильович Бондар, від котрого щирі вітання передав для старосинявців депутат районної ради Валерій Антонишин, привітав усіх зі святом Миколая, побажав сил, міцного здоров’я та добробуту.

Діти  веселилися, співали колядок і мали можливість  зробити яскраві фото із Миколаєм.

Прес-служба  відділу культури.