Фото без описуЗавітали із подарунками у День Святого Миколая до прийомної сім’ї у селі Пилявка  заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради  Світлана Лакуста, директор  Старосинявського центру соціальних служб для сімї, дітей та молоді Старосинявської селищної ради Гневуш Раїса Михайлівна,  депутат районної ради Микола Маліновський, котрі подарували дітям святкові  набори солодощів.

Заступник голови Світлана Віталіївна Лакуста, вручаючи подарунки від Старосинявської селищної ради  привітала дітей із Днем Святого Миколая і побажала дітям бути здоровими, слухняними та чемними, яким Миколай за гарну поведінку дарує подарунки. Священник УПЦ КП Миколай Стельмащук, як куратор багатодітної родини, розпитував про види допомоги прийомним дітям та розповів про життя родини.

22.09.2014 року сім’я Маркевич  Корнелія Володимировича та Маркевич Людмили Миколаївни, що проживають в с. Пилявка по вул. Задніпрянській, виховуючи своїх чотирьох неповнолітніх дітей (1998 р.н., 2000 р.н., 2005 р. н. та 2008 р. н.) створили  прийомну сім’ю та взяли на спільне проживання та виховання ще чотирьох неповнолітніх дітей ( 2006 р.н, 2007 р.н., 2008р.н. та 2009 р.н.).

На жаль,  Карнелій Володимирович та Людмила Миколаївна розірвали шлюб і вся турбота щодо виховування 8 дітей лягла на жіночі плечі.  Справитись з нелегкою та доброю справою допомагали  родина Людмили Миколаївни: батько – Стельмащук  Микола Антонович 1955р.н.;  мати - Стельмащук Ольга Григорівна 1960 р.н. та брат Стальмащук Микола Миколайович, який  є священиком  в даному селі. 

02.10.2016року від тяжкої хвороби  відходить  від земних справ  Людмила Миколаївна і діти стають знову сиротами. Микола Антонович та Ольга Григорівна вирішують залишити дітей в сім’ї і оформлюють опікунство. 
 
Гості поспілкувалися із родиною, вихователями-батьками, бабусею та дідусем, дітьми, провели роз’яснювальну роботу і привітали родину із Новорічно-Різдвяними святами.

Фото без опису

 Прес-служба ЦСССДМ.