Фото без опису

Старосинявська селищна рада виразила глибокі співчуття родині Сологуб із с.Щербані з приводу загибелі учасника бойових дій в зоні проведення антитерористичної операції на Сході  України
Сологуба Романа Михайловича

Народився він 27 жовтня 1973 року, в с. Щербані, Старосинявського району, Хмельницької області.  Пішов у школу в Первомайському районі, Миколаївської області. Закінчував школу в с. Щербані. Навчався в Грицівському ПТУ  на художника- оформлювача.
1992 проходив військову службу в  Збройних  Силах України.
Проходив навчальну підготовку в м. Лієпаї  у  Литві.
Два роки проходив службу в м. Севастополі в морфлоті.
Працював різноробочим  в с.Щербані.
14 липня 2015 року проходив навчання в м. Львів. Перенавчався у  смт. Широкий Лан, Миколаївської області. Проходив службу в Донецькій область, Верхнє Торецьке, 7 рота, 3 батальйон, 53-й бригади, стрілець - оператор.
З 23 квітня 2016 року не вийшов на звязок.
Мати – Сологуб Ніна Іванівна – померла.

Фото без описуБатько – Сологуб Михайло Гнатович – 1949 р.н.
Сімейний стан – неодружений.
26 черв
ня 2016 року  вся громада проводжала в останню путь Сологуба Романа Михайловича, як Героя, учасника бойових дій, який загинув при виконанні свого військового обов’язку. Благочинний району Іван Задвірний  прощальну панахиду за загиблим.  Прозвучали  вистріли. Стоячи на колінах,  Старосинявська громада вшанувала світлу пам'ять Героя.
Вічна пам'ять!