Семінар вчителів української мови та літератури, зарубіжної літератури, інформатики.

Дата: 09.12.2017 16:38

На базі Заліссянської ЗОШ І-ІІ ступенів проведено семінар вчителів української мови та літератури, зарубіжної літератури, інформатики з питання "Підвищення ефективності навчального процесу засобами компетентнісного підходу, як проблема Нової української школи".

Директором навчального закладу підготовлено презентацію даної школи, проведено уроки з української мови та літератури в 5 класі (вчитель Т. Мигаль), 7 клас (вчитель В. Горобченко), бінарний урок зарубіжної літератури та інформатики (вчителі О. Патлань, Г. Мигаль), заступником директора проведено тренінг "Педагогічна компетентність".

Методистами методичного кабінету Дацюк Л.В., Чемерисом Ю.С. висвітлено питання "Підготовка вчителя до реалізації компетентнісного підходу в організації навчально-виховного процесу на уроках".

Учнями проведено флешмоб "Стрічай Україно, чарівне суцвіття".

Учасники семінару подякували педагогічному колективу, учнівському колективам за проведення змістовних заходів.

Прес- служба методкабінету.