«СНІД – смертельна загроза людству!!!»

Дата: 08.12.2017 15:14

1 грудня відзначається Всесвітній день боротьби зі СНІДом. Цей день присвячений проблемі профілактики ВІЛ/СНІДУ.

СНІД – одна з найважливіших і трагічних проблем, що виникли перед людством наприкінці ХХ сторіччя. У цей день по всьому світу люди висловлюють підтримку хворим на ВІЛ-інфекцію та СНІД, привертають увагу громадськості до вирішення проблеми епідемії, боротьби з проявами дискримінації хворих та толерантного ставлення до них.

Так, фахівцем із соціальної роботи Старосинявського ЦСССДМ Поліщук Людмилою Анатолівною проведено профілактичні заходи в навчальних закладах району. Метою проведення заходів цього дня – інформування шкільну молодь про проблему ВІЛ/СНІДу і, зокрема, як попередити інфікування через обрання альтернативних шляхів поведінки (культура сексуальних відносин, дотримання здорового способу життя тощо) та виховати толерантне ставлення до ВІЛ-позитивних людей у суспільстві. Всім присутнім роздано плакати та буклети на відповідну тему.

Старосинявський ЦСССДМ.