ПРОВЕЛИ БЛАГОУСТРІЙ БІЛЯ ПАМЯТНОГО ЗНАКУ

Дата: 25.04.2017 18:35

Голова громади Віталій Здебський провів робочу нараду із працівниками апарату селищної ради, директором комунального підприємства «Старосинявський комунгосп» І.Федорчуком та членами виконавчого комітету щодо наведення належного благоустрою на території в центрі Старої Синяви – біля пам’ятного знаку загиблим ліквідаторам на Чорнобильській АЕС та жертвам  аварії на ЧАЕС.

Усі служби оперативно спрацювали, до наведення благоустрою долучилися рятувальники Старосинявського РС ДСНС під керівництвом начальника, майора цивільного захисту  Валентина Матіяша.   Працівники комунальних підприємств селищної ради разом із рятувальниками  прибрали територію,  оновили зелені насадження, пофарбували  конструкцію знаку, побілили дерева.

Прес-служба ОТГ.