87  творчих, обдарованих дітей та юних спортсменів  побували в м. Залізний Порт  Херсонської області за кошти  Програми з оздоровлення Старосинявської селищної ради.

Депутатами селищної ради та  селищним головою  Віталієм Здебським  неодноразово обговорювалися питання дитячого оздоровлення.  На сесії селищної ради   у  травні  2016 року   було прийнято  програму організації відпочинку та оздоровлення дітей Старосинявської  селищної ради  Старосинявського  району на 2016 - 2020 роки, під яку  селищна рада  щорічно виділяє кошти на оздоровлення.

Цього року у травні депутати селищної ради теж  спрямували кошти на оздоровлення творчої молоді.

Активна та обдарована молодь, організована відділом освіти, молоді, спорту, культури виконавчого комітету Старосинявської селищної ради,   мала можливість  відвідати  Чорне море. Варто відмітити, що пільгові категорії дітей оздоровлюються за рахунок коштів Державного бюджету, їм надають путівки. Для  дітей-переможців олімпіад та змагань  депутати селищної ради передбачили  Програму оздоровлення, під яку потрапляє саме ця категорія дітей,  діти учасників бойових дій в зоні АТО з різних населених пунктів громади.

Протягом тижня   вони відпочивали на узбережжі Чорного моря.  Учнівську команду очолювали досвідчені педагоги та тренери: начальник відділу освіти, молоді, спорту та культури виконавчого комітету селищної ради Олександр Пузирук, Любов Пікульська,   директор Старосинявської ДЮСШ,  Оксана Гурина, Алла Дунець, Василь Криницький, Іван Чорний, Наталія Сивопляс, Євгеній Гноянко, керівник табору відпочинку, Оксана Хоменко, Ірина Фесюк.

Юні туристи повернулися з моря повні сил та енергії.

Прес-служба ОТГ.