СПІЛЬНИМИ ЗУСИЛЛЯМИ СТВОРИЛИ НАЛЕЖНИЙ БЛАГОУСТРІЙ

Дата: 09.06.2016 16:25

До голови селищної ради Віталія Едуардовича Здебського на початку травня поступило чимало звернень громадян с.Йосипівки та Цукрозаводу, зокрема, і на сході  сіл, щодо організації робіт по благоустрою місцевого кладовища, ремонту дороги.

Ці місця для кожного мешканця залишаються святинею, де покояться  рідні.  Головою громади було скликано робочу нараду з приводу  наведення благоустрою, вирішено усім службам та комунальним підприємствам  долучитися до спільної справи.  За принципом роботи «Громада + Рада» активну участь в наведенні благоустрою мають взяти  і самі мешканці населених пунктів, бо, як говорить народна мудрість, найбільше ціниться те, у що людина вкладає  свої зусилля та кошти.

Тож, за сприянням селищної ради  на благоустрій виділено кошти – на цемент, фарбу, плитку та вапно.  Жителі самостійно розпочали роботи із впорядкування  центрального входу: за кошти меценатів  закуплено ковані ворота, працівниками КП «Старосинявський комунгосп»  їх встановлено, біля центрального входу докладено плитку на доріжці та площадку біля каплиці, пофарбовано дзвони, паркан, встановлено сміттєві баки,  упорядковано  вбиральню, завдяки місцевому  підприємцю Кравчуку, ПП «Новосинявське», який виділив техніку, працівникам  КП «Старосинявський комунгосп» та Терцентру обкошено трави.

На сході сіл також ставили питання ремонту дороги до с.Йосипівки, благоустрою місцевого кладовища, на  їх прохання відгукнулися  селищна рада  та Старосинявське відділення  Летичівського райавтодору, оскільки даний відрізок дороги не є комунальною дорогою, а дорогою загального користування, ямковий ремонт провели працівники  Старосинявське відділення Летичівського  райавтодору (керівник М.Мартинюк) за рахунок коштів  райавтодору.

Тож на свято Вознесіння, під час якого відбуваються поминальні заходи на кладовищі, гості та мешканці вшанували світлу пам'ять своїх рідних в належній атмосфері.

Прес-служба ОТГ.