Фото без описуЄ слово, звучання якого у серці кожної людини народжує почуття безмежної ніжності та любові: Мама, Матуся, Ненька - це початок світу і життя. З неї починається все: і пізнання навколишнього світу, і перші кроки по рідній землі, і рід, і родина, і мала батьківщина.

Звідси і патріотичне виховання, і родинне, і виховання громадянина.

22 лютого в Новосинявській ЗОШ І-ІІІ ступенів відбулось урочисте відкриття музею Матері. Над створенням музею працювали всі: педагогічний колектив, учні, бібліотекар місцевої бібліотеки, односельчани. Найактивнішими були Ярослав Тасюк, Анастасія Мороз, Сніжана Осадчук, Ігор Пилипчук, Вадим Кравчук, Лілія Стаднік, Юлія Щур, Ірина Задворна, Володимир Шафорост, Микола Гончарук та Вікторія Шафорост.

Вклав свою душу і серце в оформленні музею місцевий художник і поет Олександр Осадчук.

На відкриття музею зібралося багато гостей: представники селищної ради, райдержадміністрації, відділу освіти, молоді, спорту, культури, депутати селищної ради, односельці.

Відкрив захід директор Новосинявської ЗОШ І-ІІІ ступенів Сергій Федорович, депутат селищної ради, який подякував спонсорам ( директору ФГ «Новосинявське» Сергію Кравчуку та приватному підприємцю Олегу Лучіцькому).

Право перерізати символічну стрічку надано начальнику відділу освіти, молоді, культури виконавчого комітету селищної ради Олександру Пузируку, директору Новосинявської ЗОШ І-ІІІ ступенів Сергію Наумцю, директору ФГ «Новосинявське» Сергію Кравчуку, громадському активісту Валентині Кривицькій.

Від імені голови Старосинявської селищної ради Віталія Здебського привітала учасників заходу заступник голови з питань діяльності виконавчих органів ради Світлана Лакуста, яка подякувала усім, хто працював над створенням музею.

Учні школи подарували гостям змістовні номери художньої самодіяльності та провели першу, захоплюючу екскурсію музеєм.

Прес-служба Новосинявської ЗОШ І-ІІІ ст.