Не дай СНІДу шанс!!!

Дата: 25.09.2017 16:08

У  рамках роботи мобільно консультативного пункту Старосинявського центру соціальних служб для сім"ї, дітей та молоді Старосинявскої селищної ради 21 вересня 2017 року здійснено виїзд у Паплинецьку ЗОШ І-ІІ ступенів. Директором  центру  Іриною  Володимирівною  Шостацькою   проведено захід серед  старшокласників навчального закладу  на тему:  «Не  дай  СНІДу шанс!!!». Мета заходу: інформувати молодь шкільного віку про ВІЛ/СНІД ,  шляхи передачі ВІЛ-СНІД, формувати толерантне ставлення до ВІЛ-інфікованих людей та як себе вберегти від хвороби.

Однією з найгостріших проблем сучасності, що переросла своє суто медичне та суто національне значення,  і набула ознак глобальності , є проблема поширення ВІЛ/СНІДу. Хвороба з назвою СНІД прогресує щороку та забирає життя мільйонів людей. Для СНІДу не існує перешкод, він однаково вражає будь-кого, будь-якого віку, статті, соціального чи майнового стану. Адже життя – це багатство, дане кожному з нас батьками.  Як кажуть, береженого Бог береже, а життя та здоров’я  -  це багатства,  які потрібно  зберегти  на довгі роки.  А це можливо тільки за умови міцного здоров’я, високої самосвідомості та відповідальності.   І дуже хочеться,  щоб наші діти були здорові та щасливі. Адже здорові діти  – це майбутнє нашої країни!!!

Прес-служба ЦСССДМ.