Хмельницька область, Хмельницький район

УЧНІВСЬКА МОЛОДЬ ЗДАЄ ПРОБНЕ ТЕСТУВАННЯ

Дата: 12.04.2016 16:06

Відповідно до наказу Українського центру оцінювання якості освіти від 29.10.2016 р. №81 «Про проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання в 2016 році», згідно календарного плану на базі Старосинявського НВК – пункт пробного ЗНО, 2.04. 2016 р. проведено пробне ЗНО з української мови та літератури (85 учасників), та 9.04 2016р. з хімії, біології, історії України, іноземної мови та фізики (64 учасники).

Випускники мали змогу спробувати свої сили та оцінити рівень знань з тих предметів, на які зареєстровані на основну сесію ЗНО, за результатами яких будуть поступати у вищі навчальні заклади.

Організатори  пробного тестування – Старосинявський відділ освіти, молоді, спорту та культури виконавчого комітету  селищної ради - створили належні умови для пробного тестування.

Прес-служба відділу освіти.