ПІДСУМКИ

Дата: 09.04.2020 10:36

Шановні жителі громади!

Протягом 2019 року проводилась робота із залучення інвесторів, що дало позитивні результати на розвиток громади сіл.

До нас за цей рік, частіше як зазвичай, почали звертатися мешканці громади, що є доказом того, що громада працює в законному, активному, напруженому ритмі.

Приємно, що за 2019 рік вдалося реалізувати основне із запланованого на 99% – забезпечити населення водою, покращити благоустрій закладів освіти та медицини, доріг та центру селища, забезпечити безперебійну роботу усіх служб Об’єднаної Територіальної Громади, виготовити відповідну документацію, без якої неможливо розпочати будь-які роботи.

А те, що через об'єктивні причини зробити не змогли, будемо впроваджувати в життя в цьому році.

У планах – покращити інфраструктуру сіл там, де ще не проводили робіт в 2016-2019 роках, таких сіл залишилося ще 7, нам необхідно визначити фінансування програм розвитку на 2020 рік, які