Хочу вас інформувати, що протягом 2019 року відбувалося близько 120 різних заходів, акцій, зустрічей, під час яких селищна рада надавала жителям громади різних вікових категорій свою підтримку.

Подарункові набори для членів УТОС організували працівники Старосинявської ОТГ, мене в цьому підтримали фермерське господарство «Гринчука» - керівник Анатолій Гринчук, депутат селищної ради; СФГ «Поділля» - керівник Тетяна Сопрук; фермерське господарство «Агро М.Т.» - керівник Михайло Ганах, депутат селищної ради; фермерське господарством «Новосинявське» - керівник Сергій Кравчук, с.Нова Си­нявка.

Для одиноких громадян похилого віку Новосинявського будинку-інтернату та вихованців реабілітаційного центру «Надія» селищною радою за сприянням приватного підприємця Хачатряна було організовано святкові новорічні подарунки.

Від імені селищної ради та особисто від себе висловлюю щиру подяку усім, хто долучився до акцій підтримки.

Дя­кую за вашу турботу, допомогу, розуміння та благородну справу, яку ви робите для людей.