ПЛАНУВАННЯ

Дата: 09.04.2020 10:30

У планах селищної ради: до речі, про що часто ви запитуєте – наступне. У 2020 році Старосинявська ОТГ намітила пер­спективний план розвитку населених пунктів громади.

• Завершення будівництва зовнішніх мереж водопроводу в с.Паплинці;
  • Реконструкція вулич­них мереж водопроводу вулиць Малої, Р.Юзви, провулку Івецького та Зарічної, Заставної в с.Гречана;
  • Реконструкція вуличних мереж водопроводу вулиць Польової, Валі Котика, Піонерської та вулиць Набережної, Козацької, Зеленої, Молодіжної в с.Мисюрів­ка;
  • Реконструкція вуличних мереж водопроводу вулиць Ватутіна, Кривоноса, Цукрової, Лінійної, Заводської, Цу­крозавод в смт.Стара Синява.
  • Завершення поточного ре­монту свердловини в с.Буглаї. 6. Поточний ремонт вулич­них доріг Набережної та Жукова, Крушельницької в смт. Стара Синява;
  • поточний ремонт дороги по вулиці В.Чор­новола с.Пилява; вулиці Лесі Українки с.Бабине; вулиці Шевченка с.Заставці.
  • Встановлення вуличного освітлен­ня в смт.Стара Синява, освітлення в с.Пилява, с.Сьомаки, с.Нова Синявка, освітлення на вул. Вишнева в с.Йосипів­ка.

Це ще не весь перелік запланованих справ, над якими спільно із депутатами селищної ради та членами виконкому буде продовжено роботу в 2020 році.

Дякую вам за увагу, за те, що підтримуєте, розумієте, долучаєтеся до спільних справ на розвиток громади, що вмієте робити справедливий аналіз почутого, дякую за те, що вірите фактам і зробленим справам. Дякую, що знайшли час прочитати звіт!