КУЛЬТУРА

Дата: 09.04.2020 13:33

ПРОТЯГОМ 2019 РОКУ СЕЛИЩНА РАДА ПІДТРИМУВАЛА ДІЯЛЬНІСТЬ ГАЛУЗІ КУЛЬТУРИ

На території Старосинявської ОТГ діє 36 сільських закладів культу­ри, із селищного бюджету на 2019 рік виділено 2 млн. 340,6 тисяч гривень

У 2019 році за участю працівників КП «Старосинявський Будинок культури» селищної ради та відділу культури, національностей, релігії та туризму виконкому селищної ради організовано та проведено більше 50 різноманітних тематичних заходів, масштабних свят, вечорів та акцій. Най­популярнішими були: зустріч з американцями гурту «Blugras», театралізоване дійство «Ой, на Івана, тай на Купала», урочистості та від­криття дошки пошани з нагоди Дня Незалеж­ності України, день сіл - с.Пилявка, с.Паплинці, с.Липки; відкриття спортивного майданчика в смт.Старій Синяві; відкриття амбулаторії с.Пи­лява; святкові заходи до Дня Захисника України та Дня Козацтва, Дня селища Старої Синяви, за підтримку яких Старосинявська ОТГ висловлює щиру вдячність народному депутату України Віктору Бондарю.

В кінці 2019 року для двох музичних шкіл громади виділено кошти із се­лищного бюджету на оновлення матеріально-технічної бази, а саме: баян «Тула» - 15 тис. грн.; ударна установка «Sonor» в комплекті з тарілками – 19 тис. грн.; активна акустична система – 12,6 тис. грн.; електроакустична гіта­ра – 3,8 тис. грн.; мікрофон вокальний «Shure» - 2,5 тис. грн.; придбання стільців (8 шт.) – 4 тис. грн.

Придбано матеріали для накриття фасаду Пасічнянської ДМШ – 9,5 тис. грн.