A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Старосинявська селищна рада
Хмельницька область, Хмельницький район

СОЦІАЛЬНЕ ПАРТНЕРСТВО

Дата: 09.04.2020 14:32
Кількість переглядів: 318

У РАМКАХ ДОГОВОРІВ СОЦІАЛЬНОГО ПАРТНЕРСТВА

Дозвольте мені висловити слова вдячності від себе особисто та Старосинявської ОТГ керівникам та колективам агроформувань за співпрацю згідно договорів соціального партнерства. Земля на сьогодні є основним бюджетоутворюючим джерелом, тому саме завдяки вашій тісній, цілеспрямованій співпраці та громади вдалося зробити кращим розвиток інфраструктури сіл, виконати нагальні роботи, про які неодноразово говорили в селах. Завдяки тісній співпраці із агроформуваннями маємо такі результати:

1.Агропродукт» (колишній ПРАТ «РАЙЗ-Максимко»): (Роман Марценюк) закуплено 850 м.п. труб за 150 тис. грн. для прове­дення мереж водогону с.Паплинці.

2. Старосинявська ОТГ спі­впрацювала із агропідприємства­ми протягом 2019 року: агро­формування закупили щебінь, а селищною радою проведено роботи з ямкового ремонту доріг. ТОВ «Велес-Агро-М» (Степан Загородній) - близько 500т ще­беню, СФГ «Поділля» (Те­тяна Сопрук) - близько 300т, разом із селищною радою проведено ямковий ремонт комунальних доріг: Чехи, Залісся.

3.У співпраці із ПСП «Обрій» із селищною радою (керівник Олександр Крот) проведено капітальний ремонт вуличних доріг (здійснено асфальтування) в с.Теліжинці. Із селищного бюджету виділено 94,8 тис. грн. на придбання 439 т щебеню.

4.У співпраці селищної ради із ТОВ СП «Нібулон» (Олександр Кобченко) підприємством закуплено 414 т щебеню для поточного ремонту сільських доріг в селах Нова Синявка та 100 т щебеню на вулицях Центральна, Коцюбинського та Богдана Хмельницького в с.Дашків­ці. Підприємством виготовлено проектно-кошторисну документацію на поточний ремонт водозабірної сверд­ловини та приєднано її до лінії електроживлення в с. Буглаї.

5.У співпраці із ФГ «Новосинявське» (Сергій Кравчук), ПП «Сьомаківське» (Василь Сташко), ТОВ «Агроінвестзерно» (Леонід Гуменюк) із селищною радою проведено ямковий ремонт кому­нальних доріг у селах Ілятка, Сьомаки, Дашківці.

6. АП НВП «Візит»: У серпні 2019 року на сільських кладовищах Яблунівки та Цимбалівки завершено побудову частини парканів та воріт. У спі­впраці селищної ради із ВП НВП «Візит» (керівник Микола Юрчи­шин) роботи завершено, встановлено 82 п.м. паркану на Цимбало­вецькому кладовищі та 92 п.м. – на Яблунівському, на будівництво використано 106 тис. грн.

7.ТОВ «Хмільницьке»: У рамках соціальної угоди із селищною ра­дою керівництво ТОВ «Хмільни­цьке» спрямувало близько 500 тис. грн. на допомогу в закупівлі 11 км 100 м труб для проведення мереж водопроводів у насе­лених пунктах громади: Ожарівці, Пишках та Мшанці та 65,5 тис. грн. підприємство виділило на придбання відповідних матеріалів для освітлення цих сіл.

Підприємством закуплено 5 енергозберігаючих вікон і встановлено у будівлі Мшанецького СБК.

8.У с.Пасічна об’єднали зусил­ля для проведення ремонтних робіт сільського будинку культури, бібліо­теки та частини приміщення музич­ної школи селищна рада і місцеве господарство ДП ДГ «Пасічна». До спільної справи із благоустрою бу­дівель долучилося господарство ДП ДГ «Пасічна»: надано працівників для проведення ремонту; в Пасічнян­ському СБК оновлено підлогу 15 кв. м., встелено дошками; у місцевій бібліотеці і цьому ж СБК побілено приміщення назовні, реставровано сходи. Селищною радою спрямовано кошти для встановлення метало­конструкцій над центральним входом Пасічнянської музичної школи для побудови піддашку над сходами.

9.Відкрито пам’ятник загиблим воїнам із с.Па­плинець у роки Великої Вітчизняної війни. Його по­будовано завдяки тісній співпраці селищної ради в умовах соціальних угод із ТОВ «Агрохімпродукт». Організовано роботу з будівництва за допомогою Старо­синявської філії ТОВ «Поділля-Агропродукт» (керівник Роман Марценюк); ТОВ «Агрохімпродуктт» (Олександр Рибалко).

10.Хочу наголосити, що найактивнішою є співпраця селищної ради із Благодійним Фондом «Разом з КЕРНЕЛ», представника­ми якого в рамках договорів соціального партнер­ства із Старосинявською селищною радою, враховуючи по­бажання людей, у 2019 році вклали в інфраструктуру населених пунктів та різних сфер діяльності Старосинявської ОТГ близько півмільйона гривень.

  • 1.Криниця по­ряд із Заставецькою церквою Свято-Різ­два-Пресвятої Бого­родиці потребувала капітального ремон­ту. Селищною радою організовано робо­ти з ремонту. Бла­годійним Фондом «Разом з КЕРНЕЛ» в рамках соціальної угоди спрямовано близько 80 тис. грн. на проведення капітального ремонту криниці та благоустрою території: замінено споруду над криницею на сучасну, нову; встановлено ковані лавки; проведено лінію електропередач і встановлено два фонарі; плиткою викладе­но сходи, які ведуть до джерела; територію прикрашено квітами.
  • 2.Важливою є співпраця селищної ради з БФ «Ра­зом з Кернел» із будівництва мереж водогонів. Врахо­вуючи ситуацію та бажання мешканців сіл в рамках соціальної угоди із селищною радою керівництвом Благодійного Фонду закуплено більше 3,4 км труб на суму 100 тис. грн. у с.Паньківці та 3 км труб на суму 95 тис. грн. у с.Олексіївка, с. Пилява.
  • 3.У терапевтичне та дитяче відділення Староси­нявської центральної районної лікарні придбано для зберігання ліків та відповідної продукції кухні з на­лежним температурним режимом, у рамках соціаль­них угод селищної ради із БФ «Разом з КЕРНЕЛ», два сучасних холодильники «Atlant».
  • 4. У День Захисника Вітчизни з метою вшанування пам’яті загиблих героїв сьогодення, воїнів, які бороли­ся, борються і віддають своє життя за незалежність нашої Батьківщини на сході України за ініціативою та за сприянням селищної ради та благодійної організації «Благодійний фонд разом з КЕРНЕЛ» в центрі селища встановлено пам’ятник загиблим воїнам-землякам АТО і борцям за незалежність України. В умовах договорів соціального партнерства БФ «Разом з КЕРНЕЛ» спряму­вали 57,5 тис. грн. на пам’ятну стелу.
  • 5. Із благоустрою парку в смт.Старій Синяві на вулиці Гру­шевського та Пам’ятного знаку чорно­бильцям, на який витрачено 63 тис. грн., закуплено тротуарну плитку, бордюри, щебінь та відсів на суму 46,6 тис. грн., селищною радою організо­вано виконання робіт. Благодійною організацією БФ «Разом з КЕР­НЕЛ» спрямовано 61,2 тис. грн. на проведення будівельних робіт у парку та 17,7 тис. грн. на придбання паркових лавок.
  • 6. БФ «Разом з КЕРНЕЛ» встановлено нові ворота на кладовищі в с.Гонча­риха - 80 м.п. нового паркану для огородження території. Ро­боти із встановлення паркану виконано на суму 26,5 тис. грн. Надав допомогу депутат селищної ради Михайло Ганах, котрий залучив техніку для підвозу води та навантажувач для планування території. У с.Іванківці БФ «Разом з Кернел» закуплено 130м пар­кану для обгородження території кладовища та про­ведено роботи із встановлення на суму 25 тис. грн.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь