Земля в ОТГ

Дата: 09.04.2020 15:31

НА СЬОГОДНІ НАЙАКТУАЛЬНІШІ ЗЕМЕЛЬНІ ПИТАННЯ

Протягом 2019 року до Старосинявської селищної ради надійшло 6956 звернень від суб’єктів земельних відносин щодо забезпечення конституційних та законних прав громадян та юридичних осіб на землю, це майже втричі більше, ніж у 2018 році.

Відділом земельних відносин за звітний період підготовлено та подано на розгляд пленарних засідань Старосинявської селищної ради більше 200 проектів рішень.

Відділом оформлено 16 договорів оренди землі, 13 додаткових угод про внесення змін до договорів оренди землі, 19 додаткових угод про припинення дії договору оренди землі,

У 2019 році на земельних торгах у формі аукціону було продано право оренди на земельну ділянку для будівництва та обслуговування будівель торгівлі площею 0,0128 га, що дало змогу збільшити надходження до селищного бюджету.